Polyvore

środa, 12 września 2012

Najlepszy żel oczyszczający do twarzy - Loreal 30 Sec Chrono Clear Żel


Lubię próbować nowe produkty, ale jest kilka takich, które używam od dłuższego czasu i nie zamierzam zamienić ich na żadne inne. Do tego grona należy Loreal 30 Sec Chrono Clear Żel Dogłębnie Oczyszczający. Jest to żel wyposażony w nowoczesne narzędzie jakim jest CleanPad, który posiada włoski pomagające oczyścić skórę. Według mnie żel ten dokładnie oczyszcza skórę i usuwa zaskórniki. Po użyciu tego produktu skóra jest naprawdę oczyszczona. 
Używałam różnego typu żeli, mask, płynów, ale żaden nie oczyszczał tak dobrze skóry. Dzięki CleanPad żel jest bardzo łatwy w użyciu. Nakłada się niewielką ilość na CleanPad i wmasowuje w zwilżoną twarz. CleanPad dodatkowo przyjemnie masuje skórę. 
Loreal 30 Sec Chrono Clean używam nie częściej niż 3 razy w tygodniu. Wydaje mi się, że nadmierne używanie może wysuszyć skórę. Nie ukrywam, że moja skóra, szczególnie nos posiada zaskórniki, które właśnie dzięki temu produktowi zostają usunięte. Loreal 30 Sec usunie czarne kropki :)
Oceniając opakowanie również uważam, że jest bardzo dobrze zaprojektowane. Myślałam na początku, że CleaPad pewnie gdzieś się zapodzieje, ale dzięki temu, że opakowanie wygląda tak, a nie inaczej CleanPad nie wypad. Możliwe jest też przyklejenie CleanPada np. do lusterka. Według mnie opakowanie jest bardzo poręczne.
Cena tego produktu waha się w granicach od 20 do 26 zł. Dostępny jest w każdej drogerii.
Myślę, że warto!

2 komentarze:

  1. i do tego jest jeszcze bardzo wydajny

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, dokładnie! Wystarcza na naprawdę długo.

      Usuń